wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

    Počet zobrazených článků: 7 (z celkem 7 nalezených)    

Výživa při hubnutí a regeneraci
(Olga, Cílená Buněčná výživa, 05.11.2004)
Nadváha je jednou z hlavních příčin mnoha běžných zdravotních onemocnění. Stala se vážným zdravotním problémem, který bychom neměli přehlížet nebo podceňovat.
Hubnutí nemusí vždy znamenat hladovění.

Doplňky výživy pro seniory
(administrator, Cílená Buněčná výživa, 04.11.2004)
Jistě jste již setkali s osobou, která i přes přibývající věk zůstala velice šarmantní. Třebaže má již šedivé vlasy, její oči stále září, na rtech má úsměv a hbitost a volnost pohybu by jí mohl závidět nejeden mladý člověk....

Doplňky výživy pro sportovce
(administrator, Cílená Buněčná výživa, 04.11.2004)
Sportujete nebo mnoho pracujete? Ať tak či tak, vždy chcete být ve špičkové kondici. Občas to ale bývá velice složité, zvláště jste-li unaveni. Nedostatek vitality může být znamením, že vaše tělo potřebuje nutriční doplněk. Jak se zbavit tohoto nepříjemného pocitu? Šálek kávy nebo sladký pamlsek pomohou pouze na krátký okamžik, ale přirozená alternativa rostlinného přípravku má dlouhodobý účinek.

Doplňky výživy pro muže
(administrator, Cílená Buněčná výživa, 04.11.2004)
Bez ohledu na to, v jakém životním období se muži nacházejí mají tendenci tvrdě pracovat s minimálním odpočinkem a jen zřídka si udělají čas pro doplnění organismu živinami. Hektický život, stres a nesprávné stravovací návyky následně přispívají ke ztrátě kondice. Můžete se cítit staří v 25 a nebo se cítit mladí v 55. Vše záleží pouze na vás.

Doplňky výživy pro ženy
(administrator, Cílená Buněčná výživa, 04.11.2004)
Během života prochází ženský organismus mnoha úžasnými změnami. Hormonální vývoj, těhotenství, změny nálad, výkyvy hmotnosti, změna hustoty kostní dřeně a mnoho dalších. Zbývá málo času, který můžeme věnovat sami sobě.

Doplňky výživy pro podporu trávení
(administrator, Cílená Buněčná výživa, 04.11.2004)
Pokud bychom žili v tak čistém prostředí jako naši předkové, stačilo by nám pro dosažení dobré fyzické kondice konzumovat vyváženou stravu. Bohužel v dnešním světě musíme čelit nežádoucím vnějším vlivům jakými jsou znečištění a chemicky zpracované potraviny. To způsobuje špatné vylučování toxinů a projevuje se nízkou hladinou energie, nadýmáním a špatným trávením.

Doplňky výživy pro posílení imunity
(administrator, Cílená Buněčná výživa, 04.11.2004)
Antioxidanty pomáhají organismu vybudovat vnitřní obranný systém. Zajišťují ochranu organismu proti poškození volnými radikály, které napadají naše buňky a způsobují jejich poškození. Prevence proti nádorovým, rakovinovým a virovým onemocněním.

Dnešní datum: 09. 12. 2019