wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

    Počet zobrazených článků: 9 (z celkem 9 nalezených)    

Herbalifeline - lipidové kapsle z darů moře
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 16.11.2004)
Odborné studie prokázaly, že mastné kyseliny Omega-3 mohou podporovat správnou funkci srdce. Každá kapsle Herbalifeline obsahuje 500mg prvotřídního komplexu rybího tuku z mořských ryb, který je zdrojem mastných kyselin Omega-3 obsahujících kyseliny EPA a DHA. Kapsle obsahují tři nezbytné tuky – tymiánu, máty peprné a hřebíčku, které pomáhají udržovat svěžest rybího tuku a redukují veškerý nepříjemný rybí zápach. Formulace je vytvořena tak, aby minimalizovala chuť rybího tuku během trávení. Kapsle jsou malé, snadno se polykají, a jsou vyrobeny z jemného želé.

Guarana - pro více energie
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 16.11.2004)
Potřebujete-li více energie a povzbuzení, využijte tablety Guarana, ve kterých se Herbalife podařilo zachytit skvělé vlastnosti guarany. Využity byly stejné zdroje guarany, kterých po století využívali Amazonští Indiáni. Tato jemná přírodní rostlina má veškeré atributy osvěžení, které potřebujete pro zlepšení vašeho dne.

Aminogen - pro lepší trávení
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 16.11.2004)
Patentovaný systém Aminogenu obsahuje speciálně vybrané proteolytické enzymy (enzymy štěpící bílkoviny), které pomáhají zlepšovat využití bílkovin v potravě. Aminogen užívejte po jídle.

Thermojetics - rostlinný koncentrát
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 16.11.2004)
Thermojetics je bylinný nápoj složený z řady čínských čajů. Výrazně podporuje přirozený proces lipolýzy (štěpení tuku), který v organizmu probíhá. Podpora rozkladu kalorií má i tu výhodu, že thermojetics dodává velmi rychle energii. Rovněž tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na tukové tkáně. Thermojetics je ideální doplněk buněčné výživy, protože posiluje její redukční účinky

Formule 5 - Celluloss
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 16.11.2004)
Tablety s obsahem vitamínu C. Obsahuje jedinečnou kombinaci živin, které mají tři specifické účinky, používají-li se s adekvátním denním množstvím vody. Mohou pomoci při procesu eliminace odpadových látek a při obnově přirozené rovnováhy vody v organismu, což může mít za důsledek zlepšení vzhledu pomerančové pokožky.

Formule 4 - mastné kyseliny
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 15.11.2004)
Kapsle obohacené o lipidy. Tuk není to, co způsobuje tloušťku – za všechno mohou kalorie! Přes veškeré špatné přívlastky, které tuk během posledních let získal, náš organismus potřebuje specifické druhy tuků, protože jsou nezbytné pro činnost každé buňky v těle. Zdrojem těchto ´správných´ tuků jsou nezbytné mastné kyseliny, které si organismus neumí sám vytvořit a musí je proto získávat z potravin. Tento potravinový doplněk je zdrojem kyseliny olejové, linoleové a linolenové a pomůže vám zásobovat organismus dostatečným denním množstvím nezbytných mastných kyselin.

Formule 3 – vitamíny a minerály
(administrator, Produkty Buněčné výživy, 15.11.2004)
Tablety obsahující vitamíny B1, B2, B6, C, A a E. Nesprávné stravovací návyky, stresující životní styl a znečištěné prostředí mohou být příčinou nedostatku důležitých živin v organismu a oslabení imunitního systému, což v konečném důsledku vede k obtížím při udržování optimální hmotnosti organismu. Tablety s obsahem nezbytných vitamínů, vápníku a bylin prvotřídní kvality pomáhají organismu vytvářet základ pro podporu dlouhodobé správné kondice. Antioxidanty – beta-karoten, vitamín C a vitamín E – pomáhají organismu bojovat proti volným radikálům.

Formule 2 – vláknina a bylinné výtažky
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 15.11.2004)
Formule 2 – Tablety s obsahem vlákniny a bylinných výtažků. Obsahují ovesnou vlákninu a vybrané byliny, které společně pomáhají eliminovat odpadové látky z konzumovaných potravin. Pročištěné zažívací ústrojí pak efektivněji zajišťuje svoji funkci. Přípravek dále podporuje lepší vstřebávání nezbytných živin z potravy.

Formule 1 - Nutriční proteinový nápoj
(Olga, Produkty Buněčné výživy, 15.11.2004)
Velmi rychle a snadno se připraví a navíc výborně chutná. Přípravek je bohatým zdrojem živin a dodává organismu okamžitou energii. Tento lahodný koktejl můžete připravit kdykoliv a kdekoliv snadno a rychle. Obsahuje vyvážené množství vitamínů, minerálů, bylin, sojového proteinu, karbohydrátů a vlákniny, které organismus dokáže snadno vstřebat a využít. Každé balení obsahuje 21 porcí. S tímto přípravkem máte jistotu, že každá porce (40g výrobku) obsahuje dostatek živin, je lahodné chuti a svými 170 kaloriemi (včetně 250ml polotučného mléka) plně uspokojí vaše potřeby.

Dnešní datum: 09. 12. 2019