wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

*

Výživa při hubnutí a regeneraci


Vydáno dne 05. 11. 2004 (12363 přečtení)

Nadváha je jednou z hlavních příčin mnoha běžných zdravotních onemocnění. Stala se vážným zdravotním problémem, který bychom neměli přehlížet nebo podceňovat.
Hubnutí nemusí vždy znamenat hladovění.

Dopřejte si způsob hubnutí, který si zasloužíte. Prodloužíte si život a budete vypadat dlouho mladě. Při hubnutí půl kila denně, se ztrácí z těla nikoli tuk, ale voda a svalová hmota. Jakmile takovou dietu ukončíte, namísto ztracené svaloviny se většinou vrátí už jen tuk. Mnoho lidí tak nabere v brzké době více, než zhubla.

Naše programy pro regulaci váhy nabízejí technologicky vyspělé výrobky, které ve spojení se správným životním stylem mohou organismu pomoci zvýšit přirozenou schopnost spalování tuků s pomocí látek zvyšujících tělesnou teplotu. Je to systém vytvořený pro optimální regulaci váhy a dosažení optimální výživy.

Formule 1,2,3 - součást programu Buněčná Výživa

Nízkokalorický výživný a regenerační program vhodný pro úpravu tělesné hmotnosti. Poskytuje organismu optimálně vyváženou výživu nezbytnou pro bezpečnou a efektivní regulaci váhy s cílem získat správný tvar postavy. Dodá tělu potřebné látky - obsahuje vysoce kvalitní sojový protein, karbohydráty, vlákninu, vitaminy, minerály, lipidy, antioxidanty atd. Pročistí zažívací ustrojí a zvýší vstřebávání nezbytných živin. Tento velmi účinný program vám pomůže dosáhnout optimální výživu organismu při regulaci váhy a získat kompletní kontrolu nad organismem. Je velmi chutný - k dispozici jsou čtyři příchutě:
vanilka
jahoda
čokoláda
tropické ovoce

Thermojetics herbal concentrate
Energetický nápoj v prášku s čajovými a bylinnými extrakty. Štěpí tuky, urychluje metabolismus. Lze s ním formovat postavu na cm. Antioxidant-chrání organizmus před působením volných radikálů. Obsahuje zelený čaj. ( Prevence proti rakovinovým onemocněním ) Příznivě působí na organizmus. Napomáhá čištění a uklidnění zažívacího ústrojí. Ideální doplněk regulace váhy. Vhodný při jídle, při sportu, odpočinku, zkrátka kdykoliv.Je výborný pokud chcete snížit konzumaci kávy.

Program regulace váhy doporučujeme rozšířit
Formule 4 - bohatý zdroj kyseliny olejové, linoleové a linolenové. Pomáhá organismu doplnit každodenní potřebnou zásobu nezbytných mastných kyselin.

Formule 5 - Jedinečná kombinace živin. Pomáhá při eliminaci odpadových látek, obnově přirozené rovnováhy vody v organismu. Zlepšení kvality pokožky.

Programy lze různě upravovat a rozšiřovat o další doplňky, dle individuálních potřeb a požadavků.

Prohlédnout a upravit doporučený výběr > objednat >>
( Celý článek | Počet komentářů: 41981 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
Dnešní datum: 09. 12. 2019