wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

*

Dieta nebo Buněčná výživa


Vydáno dne 03. 11. 2004 (8226 přečtení)

Obezita je označená za jednu z nejlépe ovlivnitelných příčin výskytu chorob a předčasné úmrtnosti. Přesto, že podstata redukce váhy je velmi jednoduchá (snížit přívod kalorií), aby se začaly spalovat vlastní zásoby, je problém zvaný obezita stále větší. Je jen velmi málo lidí, kteří během svého života nedrželi nějakou dietu a nepokusili se shodit nadbytečné kilogramy. Způsobů jak dosáhnout snížení váhy, je více ...

I. Diety
Při běžných dietách, kdy snižujeme množství jídla, dochází zároveň ke snížení přívodu mikroživin a porušení tělesné rovnováhy. Objevuje se bolest hlavy, podrážděnost, nesoustředěnost, jednoduše na člověku je vidět, že drží dietu. Při nedostatku bílkovin ve stravě během diety dochází k odbourávání vlastní svaloviny, která se po opětovném přibrání nahrazuje tukem a situace je ještě horší. Při dietách, které lidé běžně drží, aby se zbavili nějakých kil, organizmus trpí nedostatkem energie a zpomaluje se metabolizmus v těle. Člověk se cítí velmi unavený a potřebuje pořádnou dávku pevné vůle, aby dietu dodržovat. Po nějakém čase je potřeba mikroživin tak naléhavá, že to už dále nevydržíte a dietu vzdáte. Když se Vám podaří zhubnout, prakticky už nemáte sílu k tomu, abyste stav udrželi a kilogramy se velmi rychle vrací. To je ten známý "JO-JO efekt" běžných diet. Další problém tkví v tom, že při běžných dietách ještě víc snížíme hladinu nenasycených kyselin, které jsou velmi potřebné pro správnou pružnost pojivových tkání v těle. Svaly nepěkně visí a i pokožka ztrácí pružnost. Pokud bychom však dokázali tělu dodat všechny potřebné živiny ve správném poměru a ve využitelné podobě, jestliže bychom dokázali vyčistit tělo od odpadů a současně snížit kalorický přívod, dosáhli bychom neuvěřitelný výsledek ideální úrovně váhy i celkového zdravotního stavu. Na světě již tento systém existuje. Má za sebou mnohaleté zkušenosti a stává se součástí života stále většího počtu lidí. Je to systém:
  • který obsahuje všechny potřebné makroživiny ve správné rovnováze a dobré využitelnosti,
  • který dodává organizmu všechny mikroživiny ve správné rovnováze a využitelnosti,
  • který dokáže tělu dodat dostatek energie a podpořit vylučování odpadu, takže tělo vyčistí
  • který aktivuje regenerační systém těla, podporuje samoléčící mechanizmus a celkově vytváří nádherný pocit pohody a vynikající kondice.
Pokud si tento systém osvojíte a stane se součástí Vašeho života, budete žít plnohodnotný život bez bolesti, nemocí a s dostatkem energie k čemukoliv. Tento systém se nazývá:

II. Buněčná výživa
Je to úžasný koncept bylinek, který dokáže udělat v našem těle úžasnou změnu tím, že rozvine jednotlivé funkce těla na ideální úroveň daného věku a pohlaví. Užíváním Buněčné výživy dochází k doplnění potřebných živin v každé buňce našeho těla, co již vyplývá z názvu. Dochází k přílivu energie a celkovému zlepšení kondice tělesných systémů. Buněčná výživa obsahuje tzv. doporučenou denní dávku jednotlivých mikroživin podle posledních poznatků vědy. Obsahuje dostatečné množství plnohodnotných bílkovin, uhlohydrátů a nenasycených tuků, které jsou nepostradatelné pro správnou funkci organizmu a přitom nemá vysokou kalorickou hodnotu. Navíc z bylinek, ze kterých je Buněčná výživa vyrobena, dostává naše tělo celou řadu důležitých látek, které zdravotní stav dokáží vynikajícím způsobem zlepšit a podpořit celkovou kondici a výkonnost.
Kombinace bylinek v tomto produktu, spolu s dostatečným množstvím tekutin, výborně naše tělo vyčistí od různých nežádoucích částí. Po překonání zánětlivých změn odstraňuje zbytky z tkání a pomáhá tělu zbavit se toxických látek. Tak dochází v organizmu k celkovému zlepšení imunitního systému a k odstranění různých zdravotních potíží.
Ale pozor, nikdo se pomocí tohoto produktu nevyléčí ze své nemoci, jen jeho pomoc vytváří podmínky pro správné funkce v těle a tělo se samo pomalu zbavuje svých problémů. Je proto možné pomocí tohoto produktu odstranit alergie, ekzémy, vysoký krevní tlak, psoriázu, poruchy trávení, onemocnění průdušek a celou řadu dalších zdravotních problémů.
Buněčná výživa naše tělo vyčistí a dovyživí až na úroveň buňky. Samozřejmě každý člověk je jiný, každý má jinou úroveň hladiny toxických látek, každý má jiný životní styl, jiné zdravotní problémy, a proto i rychlost účinku Buněčné výživy je u každého jiná. Produkt Buněčná výživa je považován za ideální výživu pro naše tělo. Je kvalifikován v současné době již ve 49 zemích světa, kde jej ministerstva zdravotnictví schválila jako potravinu. Nejde o žádné léky, i když mají tvar tabletek! Vedlejším účinkem při užívání Buněčné výživy je ztráta nepotřebné hmotnosti.


Související články:
Jak rychle hubnout (12.11.2004)
Efekty zdravého stravování s Buněčnou výživou (04.11.2004)
Režimy užívání Buněčné výživy (03.11.2004)
Kdy začít (03.11.2004)
Příčiny obezity (03.11.2004)
Dostatečný pitný režim (03.11.2004)
Máte nadváhu? (03.11.2004)

( Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
Dnešní datum: 09. 12. 2019