wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

*

Doplňky výživy pro posílení imunity


Vydáno dne 04. 11. 2004 (6124 přečtení)

Antioxidanty pomáhají organismu vybudovat vnitřní obranný systém. Zajišťují ochranu organismu proti poškození volnými radikály, které napadají naše buňky a způsobují jejich poškození. Prevence proti nádorovým, rakovinovým a virovým onemocněním.

Zkuste chvíli sledovat co jíte. Obvykle jíme co nám chutná a moc neuvažujeme nad tím, co to našemu organismu dá. Tělo si něco žádá, něco mu chybí. Naše potrava obvykle neobsahuje všechno, co naše tělo potřebuje, ale ono to stále žádá. A tak máme různé chutě, které zaháníme různými pamlsky a svačinkami. Tento způsob výživy má však několik negativních dopadů na náš organismus.
  • Nadměrné zatěžování zažívacího ústrojí
  • Zácpu a nadýmání
  • Přísun nekontrolovatelného množství kalorií a tím hrozbu nadváhy
  • Různé zdravotní potíže a rakoviny zažívacího ústrojí a tlustého střeva
  • Vznik velkého množství odpadu
V těle stále vzniká odpad, tzv. volné radikály, buňky se rozpadají a odumírají a jsou nahrazovány novými. Některé buňky mají životnost několik dní, jiné několik měsíců. Dochází ke vzniku toxického odpadu. Další toxický odpad vzniká rozkladem potravin v tlustém střevě. Jedná se asi o 2/3 toho co sníme. Další odpad vzniká dýcháním. Tělo spotřebuje z vdechnutého vzduchu kyslík a mnoho škodlivin už nevydechneme a zůstanou v těle. Tento odpad musí být z těla vylučován, jinak dochází k poškození buněk a jejich nesprávné funkci. Jedním potažením cigarety se do organismu uvolní až 2 miliony volných radikálů. Toxické látky se z těla dostávají pokožkou, stolicí a močí a u žen v těhotenství plodem. Je proto potřeba kontrolovat a upravit své stravovací návyky, hodně pít, abychom pomohli tělu se odpadu zbavovat. V boji proti volným radikálům jsou naprosto nepostradatelné antioxidanty(vitamíny), které naše buňky chrání proti poškození volnými radikály.

Schizandra Plus
Účastní se procesu neutralizace škodlivých volných radikálů tím, že doplňuje organismu živiny nezbytné pro ochranný systém-vitamíny, selen a aminokyseliny. Hlavní složka, plod Schizandry, má velmi silné účinky a je považována za nesmírně bohatý zdroj živin. Podporuje schopnost organismu využívat kyslík. Čistí a dokysličuje plíce. Pomáhá organismu přizpůsobit se podmínkám životního prostředí. Skvělý doplněk pro aktivní jedince a sportovce.

RoseOx
pomáhá chránit buňky organismu a zvyšuje účinky dalších antioxidantů tím, že podporuje činnost imunitního systému. Tato jedinečná formulace vytváří kaskádový efekt antioxidantů, pomáhá regeneraci a obnově dalších antioxidantů, včetně vitamínu E. Je doplňkem se silnými dlouhotrvajícími účinky.

Protein Suplement Powder
Protein, přesněji řečeno stavební jednotky proteinu zvané aminokyseliny, jsou nezbytnou součástí téměř každé buňky v organismu. Na proteinu závisí správná činnost a růst buněk imunitního systému, pokožky, vlasů a svalů. Abychom se při procesu regulace váhy vyhnuli takzvanému jo-jo efektu, musíme organismus zásobovat všemi nezbytnými živinami. Protein je jednou z nejdůležitějších. Velice vhodný je pro sportovce, kulturisty a aktivně žijící osoby, které potřebují zvýšit hladinu proteinu. Je důležitý pro tvorbu svalů a zachování svalů, které byly vytvořeny.
Pomáhá udržet bezpečný a doporučovaný přísun proteinu Obsahuje sojový protein, jehož obsah živin je organismu velmi prospěšný. Obsahuje pšeničný protein bohatý na cystin a methionin, které jsou nezbytné pro výživu svalů. Neobsahuje žádný tuk, cukr, karbohydráty, kvasinky, cholesterol, sůl, laktózu, sladidla ani umělá barviva. Snadno se mísí v každém nápoji, horkém i studeném. Lze jej přidávat do libovolného nápoje, či jídla.

Prohlédnout a upravit doporučený výběr > objednat >>
( Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
Dnešní datum: 09. 12. 2019