wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

*

Doplňky výživy pro podporu trávení


Vydáno dne 04. 11. 2004 (3926 přečtení)

Pokud bychom žili v tak čistém prostředí jako naši předkové, stačilo by nám pro dosažení dobré fyzické kondice konzumovat vyváženou stravu. Bohužel v dnešním světě musíme čelit nežádoucím vnějším vlivům jakými jsou znečištění a chemicky zpracované potraviny. To způsobuje špatné vylučování toxinů a projevuje se nízkou hladinou energie, nadýmáním a špatným trávením.

Aloe
bylinný nápoj ( Aloe Vera ) - má uklidňující a hojivé účinky na zažívací ústrojí a účastní se přirozeného procesu čištění organismu. Obsahuje cenné přirozeně se vyskytující enzymy, vitamíny, aminokyseliny a heřmánek, který má uklidňující účinky. Je vyroben z Aloe Vera prvotřídní kvality.

Aminogen
Napomáhá rozkladu proteinů v průběhu trávení a extrahování vitamínů, minerálů aminokyselin potřebných každý den pro udržení správné kondice.. Pracuje v souladu s pH žaludku a účinkuje na stejném stupni kyselosti. Obnovuje funkci enzymů, nezbytných pro udržení správných funkcí Aminogen neobsahuje žádné živočišné složky.

Formule 2
Tablety s obsahem vlákniny a rostlinných výtažků. Nedostatek vlákniny může být příčinou mnoha běžných onemocnění. Obsahuje ovesnou vlákninu a vybrané byliny. Přípravek podporuje lepší vstřebávání nezbytných živin z potravy. Zvýšené množství vlákniny ve stravě přispívá zlepšení činnosti zažívacího ústrojí. Vybrané rostliny v tomto přípravku podporují přirozenou schopnost vylučovat odpadové látky.

Prohlédnout a upravit doporučený výběr > objednat >>
( Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
Dnešní datum: 09. 12. 2019