wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

*

Doplňky výživy pro muže


Vydáno dne 04. 11. 2004 (3638 přečtení)

Bez ohledu na to, v jakém životním období se muži nacházejí mají tendenci tvrdě pracovat s minimálním odpočinkem a jen zřídka si udělají čas pro doplnění organismu živinami. Hektický život, stres a nesprávné stravovací návyky následně přispívají ke ztrátě kondice. Můžete se cítit staří v 25 a nebo se cítit mladí v 55. Vše záleží pouze na vás.

Male Factor 1000
Bylinná směs z vybraných rostlin. Velmi účinná díky spojení jedinečných vlastností Avena Sativa, kopřivy a ženšenu, které společně přispívají k udržování správné kondice. Toto složení je odborníky považováno za velice účinné na posílení potence, vytrvalosti a svalové hmoty. Podporuje přirozenou funkci srdce, krve a nervů. Je uklidňující. Bohatý na magnesium, železo a vitamin C. Vhodný pro muže a ženy s náročným životním stylem.
Pozn.: Ženšen je po staletí používán čínskými a korejskými bylináři a je jednou z nejstarších a nejuznávanějších bylin v čínské farmakologii..

Herbalifeline
Směs prvotřídního komplexu rybího tuku z mořských ryb a dále tymiánu, máty peprné a hřebíčku - podporuje správnou funkci srdce!

Prohlédnout a upravit doporučený výběr > objednat >>
( Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
Dnešní datum: 09. 12. 2019