wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

*

Doplňky výživy pro sportovce


Vydáno dne 04. 11. 2004 (3930 přečtení)

Sportujete nebo mnoho pracujete? Ať tak či tak, vždy chcete být ve špičkové kondici. Občas to ale bývá velice složité, zvláště jste-li unaveni. Nedostatek vitality může být znamením, že vaše tělo potřebuje nutriční doplněk. Jak se zbavit tohoto nepříjemného pocitu? Šálek kávy nebo sladký pamlsek pomohou pouze na krátký okamžik, ale přirozená alternativa rostlinného přípravku má dlouhodobý účinek.

Nutriční proteinový nápoj
Nutriční proteinový nápoj - jedinečný koktejl - vhodný pro sportovce v případě potřeby snadno vstřebatelných živin pro dosažení energie před, během nebo po dokončení aktivity. Je k dispozici je v příchutích (vanilka, jahoda, čokoláda, tropické ovoce)

Thermojetics herbal concentrate
Osvěžující nápoj s obsahem Zeleného čaje a dalších prospěšných rostlin důležitých pro podporu vitality a poskytujících pocit osvěžení.)

Guarana
Potřebujete-li více energie a povzbuzení, využijte tablety Guarana, ve kterých se Herbalife podařilo zachytit její skvělé vlastnosti. Tato jemná rostlina má veškeré atributy osvěžení, které potřebujete pro zlepšení vašeho dne. Snižuje pocit únavy a zvyšuje fyzickou výkonnost. Zdravě nahrazuje černou kávu. Posiluje imunitní systém a obranné schopnosti organismu. Vhodná při horečnatých onemocněních.

Antioxidanty
Antioxidanty pomáhají organismu vybudovat vnitřní obranný systém. Zajišťují ochranu organismu proti poškození volnými radikály, které napadají naše buňky a způsobují jejich poškození. Prevence proti nádorovým, rakovinovým a virovým onemocněním.

Schizandra Plus
Účastní se procesu neutralizace škodlivých volných radikálů tím, že doplňuje organismu živiny nezbytné pro ochranný systém-vitamíny, selen a aminokyseliny. Hlavní složka, plod Schizandry, má velmi silné účinky a je považována za nesmírně bohatý zdroj živin. Podporuje schopnost organismu využívat kyslík. Čistí a dokysličuje plíce. Pomáhá organismu přizpůsobit se podmínkám životního prostředí. Skvělý doplněk pro aktivní jedince a sportovce.

RoseOx
pomáhá chránit buňky organismu a zvyšuje účinky dalších antioxidantů tím, že podporuje činnost imunitního systému. Tato jedinečná formulace vytváří kaskádový efekt antioxidantů, pomáhá regeneraci a obnově dalších antioxidantů, včetně vitamínu E. Je doplňkem se silnými dlouhotrvajícími účinky

Protein Suplement Powder
Protein, přesněji řečeno stavební jednotky proteinu zvané aminokyseliny, jsou nezbytnou součástí téměř každé buňky v organismu. Na proteinu závisí správná činnost a růst buněk imunitního systému, pokožky, vlasů a svalů. Abychom se při procesu regulace váhy vyhnuli takzvanému jo-jo efektu, musíme organismus zásobovat všemi nezbytnými živinami. Protein je jednou z nejdůležitějších. Velice vhodný je pro sportovce, kulturisty a aktivně žijící osoby, které potřebují zvýšit hladinu proteinu. Je důležitý pro tvorbu svalů a zachování svalů, které byly vytvořeny.
Pomáhá udržet bezpečný a doporučovaný přísun proteinu Obsahuje sojový protein, jehož obsah živin je organismu velmi prospěšný. Obsahuje pšeničný protein bohatý na cystin a methionin, které jsou nezbytné pro výživu svalů.
Neobsahuje žádný tuk, cukr, karbohydráty, kvasinky, cholesterol, sůl, laktózu, sladidla ani umělá barviva.
Snadno se mísí v každém nápoji, horkém i studeném. Lze jej přidávat do libovolného nápoje, či jídla.

Prohlédnout a upravit doporučený výběr > objednat >>
( Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
Dnešní datum: 09. 12. 2019