wz
Hubnutí - dieta - zdraví Přidat k oblíbeným 
 

>>> INTERNETOVÝ OBCHOD >>>

*

Doplňky výživy pro seniory


Vydáno dne 04. 11. 2004 (4393 přečtení)

Jistě jste již setkali s osobou, která i přes přibývající věk zůstala velice šarmantní. Třebaže má již šedivé vlasy, její oči stále září, na rtech má úsměv a hbitost a volnost pohybu by jí mohl závidět nejeden mladý člověk....

Studie prokázaly, že s postupem věku se snižuje schopnost organismu vstřebávat životně důležité živiny. Kosti slábnou a klouby ztrácejí pružnost, slábne také paměť a únava se stává běžnou součástí dne. Herbalife z vás nemůže udělat mladého člověka, ale může vám pomoci cítit více energie a svěžesti. Ve výrobcích spojili vhodné rostliny a s pomocí moderní technologie vytvořili výrobky podporující svěžest organismu i v pozdějším věkovém období.

Formule 1
Nutriční proteinový nápoj se velmi rychle připraví a navíc výborně chutná. Přípravek je bohatým zdrojem živin a dodává organismu okamžitou energii. Obsahuje snadno vstřebatelný, vysoce kvalitní sojový protein, vyvážené množství vitamínů, minerálů, bylin, karbohydrátů a vlákniny, které organismus dokáže snadno vstřebat a využít. Antioxidační živiny - vitamin C, E a selen pomáhají chránit buňky proti poškození. K dispozici jsou příchutě: vanilka, jahoda, čokoláda, tropické ovoce.

Xtra-Cal
nejvíce koncentrovaná forma vápníku, jakou můžete získat. Slouží jako prevence osteoporózy. Dokonalá denní dávka pro zdravé a pevné kosti. Přípravek obsahuje některé speciálně vybrané vitamíny, minarály a byliny, které podporují správný vývin kostry a poskytují výživu kostem.

Prohlédnout a upravit doporučený výběr > objednat >>
( Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
Dnešní datum: 09. 12. 2019